Wrogowie ludu

Niesamowite.

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego Komendy Stołecznej Policji pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Warszawie prowadzą śledztwo w sprawie wydarzeń związanych z naruszeniami porządku prawnego w dniach 16/17 grudnia 2016 roku przed gmachem Sejmu RP w Warszawie przy ul. Wiejskiej 4/6/8. Każdy kto rozpoznaje te osoby proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału dochodzeniowo-śledczego Komendy Stołecznej Policji przy ul. Nowolipie 2.

Do zdarzeń doszło w dniach 16/17 grudnia 2016 roku przed gmachem Sejmu RP. Nieznane dotąd osoby naruszyły porządek prawny. Publikujemy wizerunki osób, które mogą mieć związek z tymi zdarzeniami. Każdy kto rozpoznaje te osoby lub posiada informacje mogące przyczynić się do ustalenia ich tożsamości proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału dochodzeniowo-śledczego Komendy Stołecznej Policji przy ul. Nowolipie 2.

Źródło

Naprawdę nie spodziewałem się, że tak szybko zacznie się wyłapywanie wrogów ludu. Trochę to przerażające jest – gdy chodzi o zabójstwo albo inną zbrodnię (wg definicji prawnokarnej) policja potrafi wypuścić zdjęcia z zasłoniętymi twarzami. Gdy chodzi o protestowanie pod Sejmem, policja wypuszcza całą listę osób, które „mogą mieć związek z tymi zdarzeniami”.

Wow. Po prostu, wow.

Swoją drogą, na uwagę zasługują również komentarze na portalach które opublikowały te informacje od policji.

Niech no tylko przywrócą ORMO, władza nie będzie miała problemu ze znalezieniem chętnych 🙂

(Ps. tak, wiem że obrazek tytułowy jest z kręcenia filmu)

Udostępnij:
Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *